Možnosti dopravy

Zásilkovna "Výdejní místo" - Nejoblíbenější a nejlevnější způsob dopravy. Vaši zásilku si můžete vyzvednout na vybrané výdejně Zásilkovny, případně v Z-boxu nebo AlzaBoxu. Možnost pro zásilky s dobírkou a platbou předem.

Zásilkovna "Doručení na adresu" - Komfortní a spolehlivé doručení na Vaši adresu kurýrem Zásilkovny. O doručení budete včas informováni s přesnosti na 2 hodiny. Kurýr Vás před doručením bude telefonicky kontaktovat.

PPL "Doručení na adresu" - Rychlé a spolehlivé doručení na Vaši adresu. Vyřízení objednávky je možné pouze při platbě předem (bankovním převodem nebo kartou).

Česká pošta "Balík do ruky" - Rychlé a spolehlivé doručení na Vaši adresu. Vyřízení objednávky je možné pouze při platbě předem (bankovním převodem nebo kartou).
Možnosti platby:

Dobírka - Platíte při převzetí zboží (např. při vyzvednutí na výdejním místě Zásilkovny nebo přímo kurýrovi). Pouze pro objednávky nad 250 Kč.
Bankovní převod - Při potvrzení objednávky obdržíte údaje pro platbu bankovním převodem. Zásilka je odeslána až po přijetí peněz na účet.
Platba kartou online - Platba platební kartou přes bránu Comgate. Rychlá a spolehlivá metoda platby.