Bolívie Cafe de La Frontera (arabica)

Cena
od 72 Kč

Výrobce

Kód produktu
1302

Upřesněte prosím velikost balení
Varianta neexistuje

ks

Pokud hledáte něco opravdu výjimečného, nemusíte hledat dál, protože naše káva z Bolívie je právě to, co hledáte.

Bolívie Cafe de La Frontera je káva, kterou si zamilujete již při prvním doušku. Pochází z jedné z nejkrásnějších oblastí Bolívie a je pěstována s láskou a péčí. Každé zrno této kávy je pečlivě vybráno a ručně sklizeno, aby zajistilo optimální chuťový profil.

Tento kávový nápoj se vyznačuje jemnou a lahodnou chutí, s lehkou ovocnou dochutí, která zůstává na jazyku ještě chvíli po vypití. Bolívie Cafe de La Frontera je skvělou volbou pro milovníky kávy, kteří si chtějí vychutnat jedinečnou chuť a aroma kávy z Bolívie.

Káva z Bolívie je vhodná pro přípravu všech typů kávových nápojů, včetně espressa, cappuccina nebo latté. Pro optimální chuťový zážitek doporučujeme přípravu v různých formách, od tradičních příprav pomocí kávovaru až po moderní přípravu pomocí French pressu nebo AeroPressu.

Pokud hledáte kávu s výjimečnou chuťovou paletou, Bolívie Cafe de La Frontera je tou správnou volbou. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si chuť kávy z Bolívie ve svém oblíbeném kávovém nápoji. Více

  • Káva z Bolívie Cafe de La Frontera je vynikající káva s jemnou a lahodnou chutí, která má lehkou ovocnou dochuť.
  • Káva je pečlivě pěstována a ručně sklizena, aby byla zachována optimální chuťová kvalita.
  • Bolívie Cafe de La Frontera je vhodná pro přípravu všech druhů kávových nápojů, včetně espressa, cappuccina a latté.
  • Doporučujeme přípravu kávy v různých formách, od tradičního kávovaru až po moderní přístroje jako French press nebo AeroPress.
  • Káva z Bolívie nabízí jedinečnou chuťovou paletu, kterou si jistě zamilují milovníci kávy.
Kávu namelte na hrubost vyhovující vybrané přípravě kávy. Na 1 kávu použijte alespoň 1,5 - 2 kávové lžičky (přibližně 7 g) mleté kávy. Kávu zalijte vodou o teplotě cca 95 °C.
zrnková káva arabica