Brazílie Fazenda Camocim (arabica)

Cena
od 72 Kč

Výrobce

Kód produktu
965

Upřesněte prosím velikost balení
Varianta neexistuje

ks

Představujeme Vám kávu Brazílie Fazenda Camocim, která Vám zajistí dokonalý start do každého dne! Tento vynikající kávový skvost pochází přímo z jihoamerické země Brazílie, která je známá po celém světě pro svou kávu nejvyšší kvality.

Fazenda Camocim arabika se vyznačuje jemnou chuťovou paletou, která zahrnuje sladké tóny karamelu a ořechů, s mírnou kyselostí a plným tělem. Zrnka kávy jsou pečlivě sbírána ručně a následně sušena na slunci, aby se zachovaly všechny aromatické a chuťové složky.

Vychutnejte si každý šálek naší Fazenda Camocim zrnkové kávy a nechte se okouzlit jejím lahodným aroma a příjemnou chuťovou rozmanitostí. Tato káva je ideální pro milovníky kvalitního kávového zážitku a příznivce tradičních kávových receptů, jako je espresso nebo latte.

Káva je balena v praktickém uzavíratelném zip pytlíku, který zachovává čerstvost kávy po dlouhou dobu. Objednejte si brazilskou zrnkovou kávu a přidejte nezaměnitelnou chuť a vůni jihoamerické kávy do Vašeho domova! Více

  • Pochází z Brazílie, která je známá pro svou kávu nejvyšší kvality.
  • Jedná se o arabiku, která má jemnou chuťovou paletu s tóny karamelu a ořechů, mírnou kyselostí a plným tělem.
  • Zrnka jsou sbírána ručně a sušena na slunci.
  • Káva je balena v uzavíratelném zip pytlíku, který zachovává čerstvost.
  • Je ideální pro příznivce tradičních kávových receptů, jako je espresso nebo latte.
Kávu namelte na hrubost vyhovující vybrané přípravě kávy. Na 1 kávu použijte alespoň 1,5 - 2 kávové lžičky (přibližně 7g) mleté kávy. Kávu zalijte vodou o teplotě cca 95 °C.
zrnková káva arabica