Indonésie West Blue Java (arabica)

Cena
od 73 Kč

Výrobce

Kód produktu
975

Upřesněte prosím velikost balení
Varianta neexistuje

ks

Máme tu pro vás jedinečnou kávu, kterou rozhodně nechcete minout - Indonésie West Blue Java (arabica).

Tato káva pochází z jedné z nejexotičtějších oblastí světa a nabízí vám skvělou chuťovou zkušenost. Pěstuje se v plodné půdě Indonésie a dodává se k nám v rámci limitované produkce. West Blue Java je jednou z nejlepších arabic, což se odráží v její vynikající kvalitě a bohaté chuti.

Svůdná vůně se vám rozvine v okamžiku, kdy otevřete pytel s touto kávou. Po uvaření se uvolní nádherné aroma, které okouzlí vaše smysly. Indonésie West Blue Java (arabica) má jemnou kyselost, která se skvěle kombinuje s ovocnými a čokoládovými tóny. Je to jedinečná chuťová zkušenost, kterou si zamilujete.

Kromě vynikající chuti nabízí tato káva i mnoho zdravotních výhod. Arabica obsahuje mnoho antioxidantů, které chrání vaše tělo před volnými radikály. Navíc obsahuje nižší množství kofeinu než jiné druhy kávy, což ji činí ideální volbou pro ty, kteří si chtějí užít šálek kávy bez nervozity.

Nakupte si nyní Indonésie West Blue Java (arabica) a užijte si nezapomenutelnou chuťovou zkušenost, kterou budete milovat. Více

  • Název kávy: Indonésie West Blue Java (arabica)
  • Pochází z exotické oblasti Indonésie s limitovanou produkcí
  • Vynikající kvalita a bohatá chuť
  • Jemná kyselost, kombinuje se s ovocnými a čokoládovými tóny
  • Svébytná a nezapomenutelná chuťová zkušenost
  • Obsahuje mnoho antioxidantů a nižší množství kofeinu
  • Ideální volba pro milovníky kvalitní kávy bez nervozity
Kávu namelte na hrubost vyhovující vybrané přípravě kávy. Na 1 kávu použijte alespoň 1,5 - 2 kávové lžičky (přibližně 7 g) mleté kávy. Kávu zalijte vodou o teplotě cca 95 °C.
100% zrnková káva arabica