Peru Finca Rosenheim (arabica)

Cena
od 72 Kč

Výrobce

Kód produktu
729

Upřesněte prosím velikost balení
Varianta neexistuje

ks

Pokud hledáte špičkovou zrnkovou kávu, která vám přinese nejen skvělou chuť, ale i příjemný pocit užívání si momentů, tak právě jste na správném místě. Představujeme vám peruánskou kávu Finca Rosenheim, která je vyrobena ze 100% arabica zrn.

Tento druh kávy je zvláštní tím, že pochází z malých rodinných farem v oblasti Peru. Díky této farmářské koncepci se vám nabízí káva plná nejen jedinečné chuti, ale i pocitu podpory a udržitelnosti. Peruánská káva Finca Rosenheim je připravena ze zelených kávových zrn, které byly pečlivě vybrány a zpracovány, aby zachovaly všechny vlastnosti, které jsou pro vás přínosné. Při pražení se káva vyznačuje plným tělem, příjemnou kyselostí a ovocnými tóny.

Peruánská káva Finca Rosenheim se hodí jak pro milovníky kávy, tak i pro ty, kteří chtějí zkusit něco nového. Zkuste si ji vychutnat jako černou kávu, nebo si ji připravte jako cappuccino nebo latte, abyste mohli vychutnat celou škálu chutí a vůní.

Nakupte si peruánskou kávu Finca Rosenheim na našem eshopu a užijte si skvělé chvíle s tímto lahodným nápojem! Více

  • Peruánská káva Finca Rosenheim je z 100% arabica zrn a pochází z malých rodinných farem v oblasti Peru
  • Káva je plná vlastností, které jsou pro vás přínosné a nabízí jedinečnou chuť
  • Při pražení se vyznačuje plným tělem, příjemnou kyselostí a ovocnými tóny
  • Káva je vhodná pro milovníky kávy i pro ty, kteří chtějí zkusit něco nového
  • Doporučené způsoby přípravy jsou jako černou kávu, cappuccino nebo latte
Kávu namelte na hrubost vyhovující vybrané přípravě kávy. Na 1 kávu použijte alespoň 1,5 - 2 kávové lžičky (přibližně 7g) mleté kávy. Kávu zalijte vodou o teplotě cca 95°C.
100% zrnková káva arabica